FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Database
sk: Databáza

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Machine name
sk: Strojový názov
