FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Database
uk: База даних

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: @label deleted.
uk: @label вилучений.

en: API version
uk: Версія API
