Focal Point (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Preview
it: Anteprima

en: Original image
it: Immagine originale

en: About
it: Informazioni

en: Progress indicator
it: Indicatore di avanzamento

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine
