Focal Point (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி
