Focal Point (2.1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Preview
pl: Podgląd

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: About
pl: O stronie

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: Preview link
pl: Odnośnik do podglądu

en: Focal point settings
pl: Ustawienia modułu Focal Point

en: Scales and crops image while keeping its focal point close to centered.
pl: Skaluje i przycina obrazek trzymając się punktu centralnego.

en: Display preview link
pl: Pokaż link podglądu

en: Preview link: @status
pl: Odnośnik do podglądu: @status

en: Default focal point: @offsets
pl: Domyślny punkt centralny: @offsets

en: Image (Focal Point)
pl: Obrazek (Focal Point)
