Focal Point (2.1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: About
lt: Apie

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius
