Focal Point (2.1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Preview
vi: Xem trước

en: File not found.
vi: Không tìm thấy tập tin.

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: About
vi: Giới thiệu

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh
