Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Anchor
hi: एंकर

en: Original image
hi: मूल छवि

en: About
hi: के बारे में
