Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: About
ku: دەربارە

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
