Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Anchor
sk: Kotva

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: About
sk: Informácie o

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku
