Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: About
tr: Hakkında

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle
