Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Preview
ar: معاينة

en: Anchor
ar: المرساة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: About
ar: حول

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة
