Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
