Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Preview
cs: Náhled

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: About
cs: Popis

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku
