Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Preview
gl: Vista previa

en: Anchor
gl: Áncora

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: About
gl: Información

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe
