Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար
