Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
