Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Preview
oc: Apercebut

en: Anchor
oc: Ancòra

en: Original image
oc: Imatge original

en: About
oc: A prepaus

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge
