Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Anchor
fa: لنگر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: About
fa: درباره

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: Focal point
fa: نقطۀ تمرکز

en: Crop type used by Focal point module.
fa: نوع برش توسط افزونک "نقطۀ توجه" استفاده میگردد.
