Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: About
te: గురించి
