Focal Point (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Preview
az: Önizləmə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: About
az: Haqqında

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış
