Focal Point (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
