Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Create referenced entities if they don't already exist
hu: A hivatkozott entitások létrehozása, ha még nem léteznek

en: Store new items in
hu: Új elemek tárolása ebben
