Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Store new items in
be: Захоўваць новые элементы ў
