Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας

en: Create referenced entities if they don't already exist
el: Δημιουργήστε αναφερόμενες οντότητες αν δεν υπάρχουν ήδη

en: Store new items in
el: Αποθηκεύστε νέα στοιχεία
