Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
