FolderShare (3.1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (77 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Administer
hr: Administriraj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Public
hr: Javno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: updated
hr: osvježeno

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Archive
hr: Arhiva

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Total
hr: Ukupno

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: file
hr: datoteka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Done
hr: Gotovo

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Fields
hr: Polja

en: OK
hr: U redu

en: Delete all
hr: Izbriši sve

en: Media
hr: Mediji

en: help
hr: pomoć

en: Owner
hr: Vlasnik

en: fields
hr: polja

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Change
hr: Promijeni

en: menu
hr: izbornik

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: image
hr: slika

en: Usage
hr: Upotreba

en: Modified date
hr: Datum promjene

en: About
hr: Opis

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Release
hr: Izdanje

en: Uses
hr: Uporaba

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: File system
hr: Sustav datoteka

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: User autocomplete
hr: Samodovršetak korisnika

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: 1 byte | @count bytes
hr[0]: @count bajt
hr[1]: @count bajta
hr[2]: @count bajtova

en: The item has been deleted.
hr: Stavka je izbrisana.

en: Interface
hr: Sučelje

en: Tracking user activity
hr: Praćenje aktivnosti korisnika

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hr: Vaša pretraga je koristila previše AND/OR izrata. Samo prvih @count pojmova su uključeni u ovu pretragu.

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
