FolderShare (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (78 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Logging
az: Giriş

en: Download
az: Yüklə

en: updated
az: yeniləndi

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Open
az: Aç

en: Archive
az: Arxiv

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Comment
az: Şərh

en: Fields
az: Sahələr

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Change
az: Dəyişmək

en: menu
az: menyu

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Copy
az: Köçür

en: Menus
az: Menyular

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Uses
az: İstifadə edir

en: MIME type
az: MIME növü

en: File system
az: Fayl sistemi

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Interface
az: İnterfeys

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
