FolderShare (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (33 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: and
dz: དང་

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་
