FolderShare (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (117 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: unknown
et: tundmatu

en: Logging
et: Logimine

en: Recommendations
et: Soovitused

en: Download
et: Allalaadimine

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Open
et: Avatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Total
et: Kokku

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Not found
et: Ei leitud

en: New folder
et: Uus kaust

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: OK
et: Olgu

en: Media
et: Meedia

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Users
et: Kasutajad

en: All files
et: Kõik failid

en: Close
et: Sulge

en: Operation
et: Operatsioon

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Share
et: Jaga

en: Modified
et: Muudetud

en: Change
et: Muutmine

en: menu
et: menüü

en: This cannot be undone.
et: Seda toimingut ei saa ennistada.

en: Lists
et: Nimekirjad

en: See also
et: Vaata lisaks

en: Permissions
et: Õigused

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: image
et: pilt

en: Copy
et: Kopeeri

en: Menus
et: Menüüd

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Offset
et: Nihe

en: deleted
et: kustutatud

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Uses
et: Kasutab

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: File system
et: Failisüsteem

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: The name of the item.
et: Selle elemendi nimi.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: folder
et: kaust

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Modification date
et: Muudatuse kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: files
et: failid

en: Master
et: Peamine

en: Ancestors
et: Põlvnevus

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.
