FolderShare (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (92 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Download
eu: Deskargatu

en: updated
eu: eguneratua

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: file
eu: fitxategia

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Fields
eu: Eremuak

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: OK
eu: Ados

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Close
eu: Itxi

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Created date
eu: Sortze data

en: Modified
eu: Aldatua

en: Change
eu: Aldatu

en: menu
eu: menua

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: image
eu: irudia

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Menus
eu: Menuak

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: MIME type
eu: MIME mota

en: File system
eu: Fitxategi sistema

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: The name of the item.
eu: Elementuaren izena

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: Created month
eu: Sortze-hilabetea

en: Created day
eu: Sortze-eguna

en: Created week
eu: Sortze-astea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: 1 byte | @count bytes
eu[0]: byte 1
eu[1]: @count byte

en: Interface
eu: Interfazea

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak

en: Asc
eu: Goraka
