FolderShare (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (47 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Administer
gu: સંચાલક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Public
gu: જાહેર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Close
gu: બંધ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: 1 byte | @count bytes
gu[0]: ૧ બાઈટ
    @count બાઈટ્સ

en: Public files
gu: જાહેર ફાઈલ
