FolderShare (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (63 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Download
km: ទាញយក

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: file
km: ឯកសារ​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Close
km: បិទ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: This cannot be undone.
km: អ្នក​មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​វា​វិញ​បាន​ទេ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: image
km: រូបភាព

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Uses
km: ប្រើ

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: 1 byte | @count bytes
km[0]: @count បៃ

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Public files
km: ឯកសារ​សាធារណៈ
