FolderShare (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: images
se: govaid

en: About
se: Birra

en: and
se: ja
