FolderShare (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (110 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Administer
da: Administration

en: Delete
da: Slet

en: Private
da: Privat

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Public
da: Offentlig

en: Comments
da: Kommentarer

en: unknown
da: ukendt

en: Logging
da: Logning

en: Download
da: Hent

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Move
da: Flyt

en: Open
da: Åben

en: Archive
da: Arkiv

en: Access
da: Adgang

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Total
da: I alt

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: file
da: fil

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Comment
da: Kommentar

en: Fields
da: Felter

en: item
da: vare

en: items
da: elementer

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: added
da: tilføjet

en: Users
da: Brugere

en: All files
da: Alle filer

en: Close
da: Luk

en: Operation
da: Handling

en: Folder
da: Mappe

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Share
da: Del

en: Modified
da: Ændret

en: Change
da: Skift

en: This cannot be undone.
da: Dette kan ikke fortrydes.

en: Lists
da: Lister

en: None.
da: Ingen.

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: image
da: billede

en: images
da: billeder

en: Personal files
da: Personlige filer

en: Copy
da: Kopier

en: Menus
da: Menuer

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Modified date
da: Ændringsdato

en: Offset
da: Forskydning

en: deleted
da: slettet

en: About
da: Om

en: and
da: og

en: Release
da: Udgivelse

en: Web services
da: Web-services

en: Done.
da: Udført.

en: changed
da: ændret

en: Delete...
da: Slet...

en: Uses
da: Bruger

en: File system
da: Filsystem

en: Search index
da: Søgeindex

en: Scheduled
da: Planlagt

en: All Files
da: Alle filer

en: Created year + month
da: Oprettelsesår og -måned

en: Created year
da: Oprettelsesår

en: Created month
da: Oprettelsesmåned

en: Created day
da: Oprettelsesdag

en: Created week
da: Oprettelsesuge

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: folder
da: mappe

en: Interface
da: Grænseflade

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: Public files
da: Offentlige filer

en: Task ID
da: Opgave ID

en: Asc
da: Stigende

en: files
da: filer

en: Manage form display
da: Håndtér visning af formular

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
da: Din søgning brugte for mange OG/ELLER udtryk. Kun de @count første termer blev medtaget i denne søgning.

en: Search result highlighting input
da: Søgeresultat med fremhævelse af input
