FolderShare (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (106 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: plugin
fi: liitännäiset

en: Status
fi: Tila

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Comments
fi: Kommentit

en: unknown
fi: tuntematon

en: Recommendations
fi: Suositukset

en: Download
fi: Lataa

en: view
fi: näkymä

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Move
fi: Siirrä

en: Open
fi: Avoin

en: Archive
fi: Arkisto

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Total
fi: Yhteensä

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: Upload
fi: Siirrä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Files
fi: Tiedostot

en: file
fi: tiedosto

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Fields
fi: Kentät

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: help
fi: ohje

en: Owner
fi: Omistaja

en: Close
fi: Sulje

en: fields
fi: kentät

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Share
fi: Jaa

en: Modified
fi: Muokattu

en: Change
fi: Muuta

en: menu
fi: valikko

en: This cannot be undone.
fi: Tätä ei voi perua.

en: Lists
fi: Listat

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Duplicate
fi: Monista

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: image
fi: kuva

en: images
fi: kuvat

en: Copy
fi: Kopioi

en: Menus
fi: Valikot

en: Directories
fi: Hakemistot

en: Services
fi: Palvelut

en: Usage
fi: Käyttö

en: Restore
fi: Palauta

en: Modified date
fi: Muokkauspäivämäärä

en: deleted
fi: poistettu

en: About
fi: Tietoja

en: changed
fi: muokattu

en: Uses
fi: Käyttää

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: File system
fi: Tiedostojärjestelmä

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: User autocomplete
fi: Käyttäjän automaattinen täydennys

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: Displays
fi: Näytöt

en: Created year + month
fi: Luontivuosi + kuukausi

en: Created year
fi: Luontivuosi

en: Created month
fi: Luontikuukausi

en: Created day
fi: Luontipäivä

en: Created week
fi: Luontiviikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: 1 byte | @count bytes
fi[0]: 1 tavu
fi[1]: @count tavua

en: Interface
fi: Käyttöliittymä

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Public files
fi: Julkiset tiedostot

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Task ID
fi: Tehtävän ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Ancestors
fi: Edeltäjät

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fi: Hakusi käytti liian montaa JA/TAI-lausetta. Vain ensimmäiset @count hakusanaa sisällytettiin hakuun.

en: Search result highlighting input
fi: Valittu hakutulos
