FolderShare (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: plugin
lt: įskiepis

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Open
lt: Atvira

en: Archive
lt: Archyvas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Total
lt: Iš viso

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Not found
lt: Nerasta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: OK
lt: Gerai

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: help
lt: pagalba

en: Owner
lt: Savininkas

en: Close
lt: Uždaryti

en: fields
lt: laukeliai

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Modified
lt: Redaguota

en: Change
lt: Keisti

en: menu
lt: meniu

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: None.
lt: Joks.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: image
lt: paveikslėlis

en: Personal files
lt: Asmeniniai failai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Menus
lt: Meniu

en: Directories
lt: Aplankai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Restore
lt: Atstatyti

en: deleted
lt: pašalinta

en: About
lt: Apie

en: Delete...
lt: Pašalinti...

en: Uses
lt: Naudoja

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: File system
lt: Failų sistema

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: Displays
lt: Rodymai

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį
