FolderShare (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: User autocomplete
or: ଚାଳକ ସ୍ୱୟଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ

en: 1 byte | @count bytes
or[0]: 1 ବାଇଟ
or[1]: @count ବାଇଟ
