FolderShare (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Administer
bs: Administriraj

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: User
bs: Korisnik

en: file
bs: datoteka

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Fields
bs: Polja

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: fields
bs: polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: menu
bs: meni

en: Permissions
bs: Dozvole

en: File system
bs: Sistem datoteka

en: Displays
bs: Prikazi

en: 1 byte | @count bytes
bs[0]: 1 bajt
bs[1]: @count bajta
bs[2]: @count bajtova
