FolderShare (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (109 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: plugin
gl: engadido

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Move
gl: Mover

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: file
gl: ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Done
gl: Feito

en: Not found
gl: Non atopada

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: OK
gl: Aceptar

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Media
gl: Medios

en: help
gl: axuda

en: Owner
gl: Propietario

en: Close
gl: Pechar

en: fields
gl: campos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Modified
gl: Modificado

en: Change
gl: Cambiar

en: menu
gl: menú

en: zero
gl: cero

en: one
gl: un

en: two
gl: dous

en: three
gl: tres

en: four
gl: catro

en: five
gl: cinco

en: six
gl: seis

en: seven
gl: sete

en: eight
gl: oito

en: nine
gl: nove

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: image
gl: imaxe

en: images
gl: imaxes

en: Personal files
gl: Arquivos persoais

en: Copy
gl: Copiar

en: Menus
gl: Menús

en: Directories
gl: Directorios

en: Services
gl: Servizos

en: Usage
gl: Uso

en: Restore
gl: Restaurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: deleted
gl: borrado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: Search index
gl: Índice de busca

en: this
gl: este

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario

en: Displays
gl: Presentación

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: Created year
gl: Ano de creación

en: Created month
gl: Mes creado

en: Created day
gl: Día creado

en: Created week
gl: Semana creada

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: File uploads
gl: Ficheiros cargados

en: The item has been deleted.
gl: O elemento foi borrado.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
gl: A súa procura usou demasiadas expresións E/OU. Só os primeiros @count termos foron incluidos nesta procura.

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura
