FolderShare (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Administer
mg: Mitantana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Search index
mg: Pejy fikarohana
