FolderShare (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (64 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: plugin
ku: پێوه‌کراو

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: OK
ku: باشە

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: help
ku: یارمەتی

en: Owner
ku: خاوەن

en: menu
ku: پێڕست

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: image
ku: وێنە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: File system
ku: سیستمی پەڕگە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: User autocomplete
ku: خۆتەواوکەری ناوی بەکارهێنەر

en: 1 byte | @count bytes
ku[0]: 1 بایت
ku[1]: @count بایت

en: File uploads
ku: بارکردنی پەڕگە

en: Interface
ku: ڕووکار
