FolderShare (8.x-1.6) - en to pa translation catalogue (31 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: File system
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ
