FolderShare (8.x-1.7-alpha1) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: help
am: እርዳታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: menu
am: ምናሌ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት

en: User autocomplete
am: ተጠቃሚ ራሥ-ሙላ

en: 1 byte | @count bytes
am[0]: 1 ባይት
am[1]: @count ባይቶች
