FolderShare (8.x-1.7-alpha1) - en to nn translation catalogue (50 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Administer
nn: Administrer

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Download
nn: Last ned

en: view
nn: vis

en: updated
nn: oppdatert

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: file
nn: fil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Delete all
nn: Slett alt

en: help
nn: hjelp

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: menu
nn: meny

en: Permissions
nn: Rettar

en: image
nn: bilete

en: deleted
nn: sletta

en: File system
nn: Filsystem

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: User autocomplete
nn: Fullfør automatisk

en: 1 byte | @count bytes
nn[0]: 1 byte
nn[1]: @count byte
