FolderShare (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (86 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Administer
ar: أدر

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: unknown
ar: مجهول

en: Download
ar: تحميل

en: view
ar: عرض

en: updated
ar: التحديث

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Links
ar: روابط

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Move
ar: تحريك

en: Update
ar: تحديث

en: Open
ar: مفتوح

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Upload
ar: رفع

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: file
ar: ملف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Done
ar: تمّ

en: Not found
ar: غير موجود

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: OK
ar: موافق

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Close
ar: إغلاق

en: fields
ar: خانات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Change
ar: تغيير

en: menu
ar: قائمة

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Changed
ar: تم التغير

en: image
ar: صورة

en: Copy
ar: نسخ

en: Restore
ar: استرجاع

en: Modified date
ar: بيانات معرفة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: File system
ar: نظام الملفات

en: User autocomplete
ar: إكمال آلي لاسم المستخدم

en: 1 byte | @count bytes
ar[0]: بايت واحد
ar[1]: 0 بايت
ar[2]: بايتان
ar[3]: @count بايتات
ar[4]: @count بايت
ar[5]: @count بايت

en: Interface
ar: الواجهة

en: Tracking user activity
ar: تتبع نشاط المستخدم

en: Asc
ar: تصاعدي

en: files
ar: ملفات

en: Master
ar: الرئيسي

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ar: بحثك يحتوي على العدد من تعابير AND/OR. فقط أول @count مصطلحات تم ادامجهم في هذا البحث.

en: File storage
ar: تخزين الملف
