FolderShare (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: updated
bg: Актуализирано

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Total
bg: Общо

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: file
bg: файл

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Done
bg: Готово

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Filter
bg: Филтър

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Media
bg: Медия

en: help
bg: помощ

en: menu
bg: меню

en: Permissions
bg: Права

en: image
bg: изображение

en: Restore
bg: Възстанови

en: Favorites
bg: Любими

en: File system
bg: Файлова система

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: User autocomplete
bg: Автоматично дописване на потребителско име

en: 1 byte | @count bytes
bg[0]: 1 байт
bg[1]: @count байта
