FolderShare (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (58 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Administer
eo: Administru

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: file
eo: dosiero

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: help
eo: helpo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: menu
eo: menuo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: image
eo: bildo

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: File system
eo: Dosier-sistemo

en: User autocomplete
eo: Aŭtomata plenigo de uzanto

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: 1 byte | @count bytes
eo[0]: 1 bajto
eo[1]: @count bajtoj

en: Asc
eo: kreske
