FolderShare (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (54 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: plugin
ne: प्लगिन

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: view
ne: दृश्य

en: updated
ne: अपडेटेड

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: file
ne: फ़ाइल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: OK
ne: ठिक छ

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Permissions
ne: अनुमति

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: image
ne: तस्विर

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: « First
ne: « पहिलो

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
