FolderShare REST (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Security
hu: Biztonság

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
